Producent szlachetnej kostki brukowej - Bruk Sp. z o.o.

“Bruk spółka z o.o. z Czyżowic jest wiodącym producentem kostki brukowej, płyt tarasowych oraz galanterii betonowej w południowej części województwa śląskiego. Na rynku jesteśmy nieprzerwanie od ponad 16-stu lat. W podstawowej ofercie naszej firmy znajdują się m.in. kostka brukowa, płyty tarasowe, płyty ażurowe, krawężniki, obrzeża, betonowe bloczki fundamentowe i pustaki.

Czytaj więcej...


 

Producent kostki brukowej - AWBUD

“AWBUD Wyroby Betonowe to firma produkcyjno-handlowa oferująca kompleksowe rozwiązania i szeroką gamę produktów związanych z betonową nawierzchnią: kostka brukowa, bruk, galanteria betonowa. Ponadto w swojej ofercie posiada prefabrykaty żelbetowe dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, elementy kanalizacyjne i beton towarowy. ”
Czytaj więcej...


 

Producent kostki brukowej - Libet

“Firma Libet jest liderem na polskim rynku w branży kostki brukowej. Stanowimy też część brytyjskiego koncernu Tarmac – korporacji o ponad stuletnim doświadczeniu w branży budowlanej. Współpraca ta pozwala na czerpanie z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii i jakości produkcji, co z powodzeniem przekłada się na jakość wyrobów. ”
Czytaj więcej...


 

Producent kostki brukowej - Semmelrock

“Najwyższa jakość naszej oferty procentuje dynamicznym rozwojem firmy. Kostki brukowe Semmelrock są produkowane w dziewięciu krajach Europy, w tym także w Polsce. Pozycję wiodącej firmy w Europie Centralnej zawdzięczamy przede wszystkim naszym kompetentnym i doświadczonym pracownikom. To właśnie ich zaangażowanie na różnych etapach procesu, zwanego przez nas „sztuką kształtowania przestrzeni”, decyduje o sukcesach całej firmy. ”
Czytaj więcej...