Bruk - Producent Szlachetnej Kostki Brukowej

Bruk spółka z o.o. z Czyżowic jest wiodącym producentem kostki brukowej, płyt tarasowych oraz galanterii betonowej w południowej części województwa śląskiego. Na rynku jesteśmy nieprzerwanie od ponad 16-stu lat. W podstawowej ofercie naszej firmy znajdują się m.in. kostka brukowa, płyty tarasowe, płyty ażurowe, krawężniki, obrzeża, betonowe bloczki fundamentowe i pustaki.

Nasza firma doskonale łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy w produkcji kostki brukowej jest dla nas powodem do dumy oraz świadectwem wiarygodności i rzetelności jaką zostaliśmy obdarzeni przez naszych klientów. Jako firma nowoczesna możemy pochwalić się wysoce wykwalifikowaną kadrą techniczną, która gwarantuje naszym klientom w pełni profesjonalną obsługę. Ponadto posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu nieustannie doskonalimy nasze wyroby w kategoriach: kostka brukowa, płyty tarasowe i galanteria betonowa.

Dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości świadczonych usług, wdrożyliśmy systemy zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz system zarządzania przedsiębiorstwem oparty o Lean Manufacturing. Systemy te gwarantują naszym klientom wysoki poziom satysfakcji z naszych wyrobów oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Wszystkie surowce używane do produkcji poddawane są rygorystycznej selekcji oraz badaniom laboratoryjnym. Gwarancją utrzymania wysokiej klasy produktów jest stały nadzór działu kontroli jakości. W trosce o dalszy rozwój firmy realizujemy inwestycje w zakresie nowoczesnych technologii produkcji kostki brukowej oraz ciągle poszerzamy ofertę asortymentową o nowe wyroby.